Moja wesoła ferajna.

Mam kolejne maskotki , zaczęłam robić też większe, bo żyrafa ma 50 cm długości .Ale  nadal "choruję " na coś takiego jak szyje ta dziewczyna http://beautifulthings-tatcon.blogspot.com/ ,jestem zauroczona tymi lakami i ich ubiorem.Jeżeli znajdę kogoś kto mi taką uszyje np: na wymianę ,to będę cała hepi .Ale zaczęłam robić coś podobnego na szydełku z  tym że tutaj ogromne znaczenie ma ubranie a ja nie mam serca do tak dokładnego szyci a i maszyna mi szwankuje .
Komentarze

 1. Wspaniałe, wspaniałe, piękne i kochane!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna gromadka golasów!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne są Twoje maskotki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie śliczniutkie zwierzaczki-pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne sa ,żyrafka the best .

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne! Takie bez ubranek też mają swój urok :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super zabawki ☺ Fajna sesja fotograficzna. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Zakochałam się w żyrafie :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bogusiu, piękne zabaweczki robisz i takie radosne:) Ja zakochałam się w różowej panterze:) A te laleczki o których piszesz faktycznie są niesamowite! Pozdrawiam cieplutko. Ania

  OdpowiedzUsuń
 10. Witaj Bogusiu ... ponieważ uczę się sama robienia zabawek szydełkiem ... podglądam w internecie i tak trafiłam do Ciebie ... piękne kolorowe i wesołe są twoje zabawki... podoba mi się tu więc zagoszczę na dłużnej jak pozwolisz :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale jaka piękna i kolorowa ta wspaniała ferajna:)) Nieźle umęczyły żyrafę. Aż biedna padła aby odpocząć.A jamnik w tym uroczym kapelusiku jest niesamowity:)
  Serdeczności posyłam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty